Piccola Rinascente Livignese

  Sei il proprietario?
Clicca qui!
  • https://www.valtellinaok.com/Foto/Negozi/96/rinascente livigno.jpg

La Piccola Rinascente je jedním z historických obchodů Livigno: místo v srdci pěší ulici Malý Tibet, věrní zákazníci na našich stránkách, pokud si vzpomenete, v prvních dnech ... když Livigno byla skupina domů a několik obchodní dohodou.
Důraz však výběr těch nejlepších produktů a zákazníky pokračovala v průběhu času a ještě dnes jsou body, které nám umožňují dělat rozdíl.
Tři různá oddělení, značka mezinárodní úrovni, z nichž některé jsou exkluzivní a vyškolení a zkušení pracovníci jsou klíčové ingredience obchodě, kde je příjemné trávit nákupní dny.
Přesvědčen o tom, že existují různé způsoby, jak nakupovat, tady s námi, můžete to udělat se svým srdcem, transportován do paralelní dimenze, tráví intimní a emotivní okamžiky věnovaný jen pro sebe.
Pokud ženy mohou pobavit v módní oddělení, enthusing pokusit vůdce Liu Jo a Patrizia Pepe, v doprovodu své malé princezny, pak se přesunout do kosmetických prostředků; muži mohou cítit jako v bavlnce a následoval při výběru těch nejlepších parfémů nebo v Duty Free, věnovat čas vybrat si z nejlepších tabáku a alkoholu.
Ne přes den nákupy, aniž by plně na naší Esso Via Freita ... s Mottolino Key, který bude vydávat bezplatně, palivo v Livigno je mnohem výnosnější, než kdy jindy.
Objevte nyní naši značku a přijďte nás navštívit v naší prodejně v Livignu.


Otevřeno po celý týden

Otevírací doba
9:00 - 12:30 / 14:30 - 19:30Today: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno


Facebook

Značky

ARMANIASHBIOTHERMCALVIN KLEINCHANEL
CHRISTIAN DIORCOLLISTARGUESSHUGO BOSSINGRID MILLET
JANE IREDALEKRONAGELANCOMELIU JONARCISO RODRIGUEZ
PATRIZIA PEPEPHARMACYSTEMCELLTHE ORGANICVALMONT
YVES SAINT LAURENT

Kde nás najdete

Recenze

1/1

04-03-2020 15:14:28
samantha OLIVATI
ITALIA

Celkové hodnocení: 10/10
Zdvořilost: 9/10
Kvalita / cena: 9/10
Volba: 10/10
Profesionalismus: 10/10

OGNI VOLTA CHE HO IL PèIACERE DI SOGGIORNARE A LIVIGNO FACCIO ACQUISTI IN QUESTO PARADISO DELLO SHOPPING DOVE CORTESIA PROFESSIONALITA' E QUALITA' DEI PRODOTTI OFFERTI E' IMPAREGGIABILE. I MIEI COMPLIMENTI A TUTTO LO STAFF. E SOPRATTUTTO UN CONSIGLIO A CHI HA VOGLIA DI COMPERE... ANDATE ALLA PICCOLA RINASCENTE !!!!
Už jste nakupovali v tomto obchodě? Zanechat komentář!

<

Contact