Piccola Rinascente Livignese

  Sei il proprietario?
Clicca qui!
  • https://www.valtellinaok.com/Foto/Negozi/96/rinascente livigno.jpg

La Piccola Rinascente jest jednym z historycznych sklepów Livigno: miejsce, w samym sercu deptaku Małego Tybetu, lojalni klienci z naszej strony, jeśli pamiętać w pierwszych dniach ... kiedy Livigno była grupa domów i kilka umowa handlowa.
Ostrość, choć wybór najlepszych produktów i klientów w dalszym ciągu czas i nawet dzisiaj są punkty, które pozwalają nam zrobić różnicę.
Trzy różne działy, marka szczeblu międzynarodowym, z których niektóre są cenami, a przeszkolony i doświadczony personel są kluczowymi składnikami sklepie gdzie jest przyjemnie spędzić dzień na zakupy.
Przekonany, że istnieją różne sposoby na zakupy, tutaj, z nami, można zrobić to z sercem, które przetransportowano do równoległego wymiaru, wydając intymne i emocjonalne chwile poświęcone tylko dla siebie.
Jeśli kobiety mogą bawić się w dziale Moda, zaraża spróbować przywódców Liu Jo i Patrizia Pepe, w towarzystwie swoich małych księżniczek, a następnie przejść w kosmetykach; mężczyźni mogą czuć się rozpieszczani, a następnie w doborze najlepszych perfum lub Duty Free, poświęcając czas do wyboru najlepszego tytoniu i alkoholu.
Nie na zakupy dzień bez dokonywania całości naszej Esso Via Freita ... z Mottolino Key, który wyda bezpłatnie paliwo w Livigno jest bardziej opłacalne niż kiedykolwiek.
Odkryj teraz naszą markę i odwiedzenia nas w naszym sklepie w Livigno.


Otwarte przez cały tydzień

Godziny pracy
9:00 - 12:30 / 14:30 - 19:30Today: Open

19/02/2020: Open

20/02/2020: Open

21/02/2020: Open

22/02/2020: Open

23/02/2020: Open

24/02/2020: Open


Facebook

Marki

ARMANIASHBIOTHERMCALVIN KLEINCHANEL
CHRISTIAN DIORCOLLISTARGUESSHUGO BOSSINGRID MILLET
JANE IREDALEKRONAGELANCOMELIU JONARCISO RODRIGUEZ
PATRIZIA PEPEPHARMACYSTEMCELLTHE ORGANICVALMONT
YVES SAINT LAURENT

Gdzie jesteśmy

Recenzje

Czy zakupy w tym sklepie? Dodaj komentarz!

<

Contact