New Elettra

  Sei il proprietario?
Clicca qui!
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettrodomestici3.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettrodomestici1.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettronica2.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettrodomestici4.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/industriali1.jpg

Uvnitř historické obchodě, který se nachází ve via Rin Livigno, existuje široká škála produktů.

V oddělení spotřebičů najdete celou řadu přístrojů pro osobní hygienu, ústní spotřebičů péče, holicí strojky, nůžky, epilátory, lampy a "účes a mnoho dalšího. Vysavače, žehličky, zařízení pro čištění horkou párou a ještě mnohem více.

Můžete si také vybrat mezi několika modelů kávovarů a espresso na "amerických, víceúčelových roboty, mixéry, výrobníky ledu, mixéry, kráječe, varné konvice, mikrovlnné trouby, atd

Silnou stránkou obchodu jsou bezesporu velká zařízení: displej praček, myček nádobí, ledničky, sporáky, varné desky a trouby, všechny modely jsou k dispozici v obou verzích od uvolněné polohy zapuštěné.

Najdete zde také široký sortiment TV, TV LCD a LED, hi-fi, systémy domácího kina, satelitní a pozemní digitální dekodér, a vše, co je zapotřebí, aby se váš obývací pokoj na opravdovém kině, najdete také všechny kabely nezbytné pro připojení zařízení, od těch tradičních až po profesionální ty, stíněním a pozlacenými kontakty.

Pro nejnáročnější audio video průmyslu je také vybavena různými předměty, jako jsou MP3 přehrávače, mixéry, CD přehrávač a DJ zařízení, Mikrofony, sluchátka, Multiscart jednotek a signálu vysílače audio-video.

Nový Elettra je exkluzivní značka Livigno MED PROFESSIONAL a je schopna nabídnout svým zákazníkům průmyslovou prádlo všeho druhu, poskytovat v případě potřeby technickou podporu Matky domu.


Zavřeno Neděle

Otevírací doba
8.30 - 12.30 14.30 - 19.00Today: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno

0: Zavřeno


elettrodomestici elettronica
materiale elettrico impianti elettrici
riparazioni elettriche impianti satellitari
assistenza elettrica

Facebook

Značky

Kde nás najdete

Recenze

Už jste nakupovali v tomto obchodě? Zanechat komentář!

<

Contact