New Elettra

  Sei il proprietario?
Clicca qui!
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettrodomestici3.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettrodomestici1.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettronica2.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/elettrodomestici4.jpg
  • https://www.livignok.eu/Foto/Negozi/21/industriali1.jpg

Wewnątrz zabytkowego sklepie przy Via Rin w Livigno, istnieje szeroka gama produktów.

W urządzeniach towarowych znajdziesz pełną gamę urządzeń do pielęgnacji ciała, do pielęgnacji jamy ustnej urządzeń, golarki, maszynki do strzyżenia, depilatorów, lampy i "fryzury do włosów i wiele innych. odkurzacze, żelazka, maszyny do czyszczenia parą i wiele więcej.

Można również wybrać jeden z kilku modeli ekspresów do kawy i ekspresy do 'amerykańskich, robotów wielofunkcyjnych, miksery, ekspresy do lodu, miksery, krajalnice, czajników, kuchenek mikrofalowych itp

Mocnym punktem magazynu są niewątpliwie duże urządzenia: wyświetlacz z pralki, zmywarki, lodówki, kuchenki, płyty grzewcze i piekarniki, wszystkie modele dostępne są zarówno w wersji z wolnej pozycji cofniętej.

Znajdziesz tu również szeroki asortyment TV, LCD i LED, Hi-Fi, systemy kina domowego, satelitarną i dekoder cyfrowej naziemnej, a wszystko, czego potrzeba, aby włączyć swój salon w teatrze prawdziwy film, można również znaleźć wszystkie kable niezbędne do podłączenia urządzeń, począwszy od tradycyjnych aż do profesjonalnych charakterze, z ekranem i złotymi stykami.

Dla najbardziej wymagających branży audio video jest również wyposażony w szereg elementów, takich jak odtwarzacze MP3, odtwarzacze CD, miksery i sprzęt DJ, mikrofony, słuchawki, jednostek Multiscart i nadajników sygnałów audio-wideo.

Nowy Elettra jest ekskluzywna marka Livigno HONEY profesjonalny i jest w stanie zaoferować swoim klientom pralni przemysłowej wszelkiego rodzaju, zapewniając w razie potrzeby wsparcia technicznego ze strony Matki House.


Zamknięte Niedziela

Godziny pracy
8.30 - 12.30 14.30 - 19.00Today: Zamknięte

0: Zamknięte

0: Zamknięte

0: Zamknięte

0: Zamknięte

0: Zamknięte

0: Zamknięte


elettrodomestici elettronica
materiale elettrico impianti elettrici
riparazioni elettriche impianti satellitari
assistenza elettrica

Facebook

Marki

Gdzie jesteśmy

Recenzje

Czy zakupy w tym sklepie? Dodaj komentarz!

<

Contact